Чемпіони Європи! Уперше Україна виграла золото командного багатоборства зі спортивної гімнастики

Чемпіони україни !

Українці показали найкращий результат.

Збірна України посіла перше місце в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики-2020, який проходить у турецькому Мерсіні.

Україну представляли: Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Владислав Грико, Євген Юденков, Роман Ващенко.

Збірна України була найкращою в опорному стрибку та вправах на коні. В інших дисциплінах - у трійці найкращих серед фіналістів.

У підсумку, Україна набрала 248.963 балів. Перевага над другим місцем - Туреччиною, склала більш ніж чотири бали. (244.793). Третє місце в Угорщини - 240.393.

Це перша медаль для України у командному багатоборстві з 2014 року - тоді була "бронза". І перше чемпіонство у цій дисципліні в історії.

У кваліфікації турецькі спортсмени змогли обігнати українців - 251.594 очок та 250.462 балів відповідно.

Результати командного змагання

1. Україна - 248.963 балів
  2. Туреччина - 244.793
  3. Угорщина - 240.393
  4. Ізраїль - 239.028
  5. Болгарія - 236.429

Перед цим Ілля Ковтун та Володимир Костюк завоювали "золото" та "срібло" багатоборстві на юніорському чемпіонаті Європи-2020.

Раніше українські юніори теж стали чемпіонами у командному змаганні. Україну представляли Ілля Ковтун, Володимир Костюк, Радомир Стельмах, Іван Севрук та Микита Мельников. Загалом, українці набрали 239.128 балів.