Дивовижно. В Україну завезли роботизованих динозаврів: вони гарчать та бігають

Роботи

Дивовижно. В Україну завезли роботизованих динозаврів: вони гарчать та бігають

Динозавр і навіть дитинча тиранозавра, яке можна взяти на руки і погладити, а воно кумедно відкриватиме пащу і “лащитиметься” до людини. Сьогодні у Вінниці відкрився “Парк динозаврів” на території “Подільського зоопарку”. 

17 роботизованих древніх ящерів, які рухаються, гарчать, кліпають очима та махають хвостами і крилами, а ще – відкривають величезні роти з такими ж величезними зубами.

 

 

У перші години роботи унікальної для Вінниці атракції, невелику територію заповнили дорослі та діти. Вони з непідробним захватом розглядають велетенські та майже живі фігури динозаврів, інколи намагаються їх торкнутися, а інколи – навіть бояться, адже динозаври виглядають дуже реалістично.

 

 

Вінниця стала першим містом в Україні з населенням менше мільйона людей, де вирішили відкрити подібних дино-парк. Раніше схожих динозаврів могли побачити мешканці Дніпра, Харкова та Запоріжжя, а також туристи, які приїздять на Буковель. А відсьогодні така можливість є і у вінничан.

 

 До речі вхід до парку – окремий від “Подільського зоопарку”. Саме там, де нещодавно спорудили нову адмінбудівлю у формі замку, можна потрапити у цей “Парк Юрського періоду”.

У парку розповідають, що роботизовані фігури – цілком безпечні. Зроблені вони з металевого “скелету”, який покритий спеціальним поролоном, а обтягнутий силіконовою “шкірою”, тож навіть на дотик динозаври м’які. До речі, на деякі фігури можна залазити дітям, аби сфотографуватися.

 

 

Біля кожної фігури – табличка з описом: що це за створіння, коли воно жило, якого розміру було насправді та які неймовірні органи тоді були у цих істот. Поки вчитуєшся в табличку – динозавр раптово оживає, відкриває очі та гарчить, що інколи справді можна злякатися.

Як розповів директор “Подільського зоопарку”, перед відкриттям дино-парку побоювались, чи нормально сприймуть доісторичні звуки живі тварини, які по-сусідству проживають у зоопарку. “Думали, що вовки і ведмеді якось збуджено на це відреагують. Але все добре, звірі поставилися до цього спокійно”, – каже директор Євген Ткачик.

Серед іншого тут можна побачити оживших стегозавра, баіронікса, алозавра, майазавра, альбертозавра, тиранозавра, трицераптоса, анкілозавра, омеїзавра, птерозавра, паразауролофа, дилофозавра та інших. В адміністрації зоопарку кажуть, що фігури періодично змінюватимуть на інші: стежитимуть, які відвідувачам подобаються найбільше – ті залишатимуть.

 

 

 

 

 

Вже за кілька місяців сюди мають завезти ще й велетенських доісторичних комах, а також мамонтів. А коли потепліє – з’являться динозаври, які вміють бризкати водою!

До речі вже скоро тут оселиться ще один велетенський тиранозавр: його хочуть поставити навпроти вже існуючого, аби складалося враження, ніби вони нападають один на одного.

В якийсь момент натовп оточує молодого чоловіка біля входу до парку. Виявилося, що він прийшов сюди з дитинчам тиранозавра: той справді маленький, рухається і відкриває пащу. Його можна погладити, або теж взяти на руки та сфотографуватися.

 

 

Працюватиме “Парк динозаврів” щодня з 9:00 до 19:00. Ціна квитка 100 гривень для дітей від 3 до 12 років, 150 гривень – тим, хто старше 12 років. А ще є знижка для тих, хто матиме квиток в сам “Подільський зоопарк”: в такому випадку за дітей від 3 до 12 років треба буде заплатити 70 гривень, а за дорослих – 100 гривен.

А ось учасники АТО, діти з інвалідністю та супроводжуючий, а також діти-сироти зможуть відвідати “Парк динозаврів” безкоштовно.

За матеріалами видання Вежа.