У п'ятницю, 5 березня, у першому випуску реаліті "Холостяк 11" з'явилася колишня дружина екскерівника Офісу Президента Андрія БогданаАнна.

Дівчина постала на шоу в ефектній довгій сукні з вирізом, який підкреслив її ноги. Про це OBOZREVATEL стало відомо під час прямого ефіру проєкту (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

"Я була заміжня. Мій колишній чоловік – Андрій Богдан. Щоб мене завоювати і здивувати, він часто робив цікаві стратегії. Літали на повітряній кулі, запускав салюти, подорожі в різні країни світу. З ним я дізналася, як це – плакати від щастя. Він мені подарував весь світ. Я мріяла потрапити до Нью-Йорку, а він здійснив цю мрію", – згадала Анна.

Як виявилося, Богдан зробив пропозицію руки і серця Анні через три місяці їхнього спілкування. І в підсумку дівчина відповіла: "Так".

Учасниця розповіла, що Богдан робив усе, щоб завоювати її серце. Весілля пара зіграла на острові Балі (Індонезія) і в шлюбі вони пробули півтора року.

"Було розчарування в людині. Це складно. Я дійсно кохала, але я все ж таки поставила крапку у стосунках. Стосунки, які приносять сльози і біль не потрібні", – сказала ексдружина Богдана.

Нагадаємо, що екскерівник Офісу президента до весни 2019 року був у шлюбі з Ольгою, яка нині займається підприємництвом. У пари є четверо дочок: Анастасія, Вікторія, Софія і Катерина.

Ексдружина Богдана
Учасниця шоу Анна