ОПЗЖ пішла в останній бій. Проукраїнські депутати забороняють їх журналістам бути у Раді

ОПЗЖ

ОПЗЖ пішла в останній бій. Проукраїнські депутати забороняють їх журналістам бути у Раді

Народний депутат з фракції "Голос" Роман Лозинський пропонує заборонити журналістам телеканалів "112", NewsOne і ZIK працювати у Верховній Раді. Це викликало велике обурення у лавах фракції ОПЗЖ. Про це інформує Українська правда. 

Пряма мова: "Переважна більшість народних депутатів з проукраїнською позицією наполягає на тому, аби так звані журналісти з проросійських каналів не працювали в парламенті України…

Ми з проукраїнськими народними депутатами виступаємо за те, щоб (якщо) зробили перший крок – закрили російські помийки пропаганди, (то) маємо зробити і другий крок – їх в українському парламенті не повинно бути. Рашизм не пройде!"

Деталі: Лозинський зауважив, що попри введені проти цих каналів санкції, їхні журналісти і оператори продовжують працювати у пресцентрі Верховної Ради.

Виступ Лозинського викликав обурення у секторі, де сидить фракція ОПЗЖ. Депутати почали лаятись у бік оратора і вирушили до трибуни. Зокрема, до Лозинського пішов із дуже роздратованим виглядом Ілля Кива. Але трибуну обступили депутати з "Голосу" і не підпустили невдоволених до свого колеги.

Біля трибуни утворилося скупчення, депутати вступили у словесну перепалку, яка тривала навіть після виступу Лозинського. Втім, обійшлося без бійки.