Шакали гризли труп людини: подробиці трагедії на Одещині

шакали

Зграя шакалів почала гризти жінку, яка лежела мертвою в районі села Базар'янка Татарбунарського району 18 лютого. У поліції справді підтвердили, що було знайдено труп людини 18 лютого, й наразі він направлений на експертизу. Про причину смерті казати зарано, але тіло мало пошкодження, характерні для укусів тварин. Про це повідомляє Depo.Одеса. 

Першоджерелом інформації, був, ймовірно, пост депутата Білгород-Дністровської районної ради Олексія Логінова. Він же й поділився декількома фотографіями трупу.

Як запевнив Русєв, і що можна побачити неозброєним оком, труп покритий снігом та морозом. Оскільки снігу на тій території тривалий час не було, а для намерзання потрібен час, очевидно, що тіло пролежало там не один день. Також директор "Тузлівських лиманів" розповів, що тіло справді погризли шакали, проте не зграя, а двоє. Русєв допускає, що ці шакали були парою, адже у тварин зараз шлюбний період, й вони шукають, чим поживитись. Проте шакали в цих місцевостях не нападають на людей. Скоріше всього, тварини знайшли на березі труп, й вирішили ним поживитися, але ніяк не вбивали людину.

Цікаво зазначити, за словами біолога, шакали вжились в екосистему даної місцевості й навіть є її індикаторами. Якщо вони залазять в якісь закинуті будівлі, то це може бути індикатором того, що там щось сталось. Так само й зі знайденим трупом – якби не тварини, можливо його б ще довгий час ніхто б не знайшов.

"На території "Тузлівських лиманів" шакали поводять себе добре, з ними не трапляється жодних проблем. Тут вони ніколи не нападають на людей", – запевнив директор "Тузлівських лиманів" Іван Русєв.