У Полякової у квартирі обвалилася стеля: за що щомісяця плачу 35 тисяч гривень? Живу в бомжатнику

Полякова

Українська співачка Ольга Полякова поскаржилася на те, що в неї "дорогущій" квартирі в Печерському районі Києва обвалилася стеля через протікання даху в будинку.

Відповідне відео знаменитість опублікувала у своїх Instagram-сторіз. Так, вона показала, як постраждала її кухня (щоб переглянути ролик, доскрольте новину до кінця).

"Люди, це моя квартира. Вчора весь день текла стеля, а сьогодні вона обвалилася. Це як взагалі? Це що взагалі? Як можна жити в такому будинку, поясніть? Подивіться, що твориться, люди... Який жах. Ось, що сталося з моїм ремонтом", – заявила Полякова.

У квартирі Полякової обвалилася стеля

Полякова зазначила, що в її квартира постраждала не одна кімната. Вона показала спальню своєї 16-річної доньки Маші.

"Це кімната моєї доньки. Навіть почали випадати лампочки. Ось це все ось так тече по стінах. Я взагалі, якщо чесно в шоку повному", – додала Ольга.

Кімната доньки Полякової

Я просила ЖЕК прибрати сніг ще в минулу п'ятницю. Всім було байдуже. На вихідних текло зі стелі, а сьогодні вранці, коли мої діти збирались в школу, це все почало падати. У мене обвалилася стеля,
– розповіла Оля Полякова.

Зірка поскаржилась, що працівники ЖЕКу відреагували на її прохання лише в понеділок, 22 лютого. Вона була дуже розлючена, тому не підбирала слів. Оля Полякова запевнила, що "мільйон разів писала, ходила, зверталась, просила", однак як сусідам, так і комунальникам на все байдуже.

"За що вони беруть гроші? За що я кожен місяць плачу близько 35 тисяч гривень за комунальні послуги в цьому дурному районі. Я живу в бомжатнику", – емоційно висловилась артистка.

Вона наголосила, що не буде користуватися своїми зв'язками та звертатися до впливових друзів і знайомих, адже платить за комунальні послуги, за обслуговування будинку, тому діятиме згідно з законом. Оля Полякова планує знову звертатися в ЖЕК.


https://showbiz.24tv.ua/kvartiri-oli-polyakovoyi-obvalilasya-stelya-svizhi-novini-kiyeva_n1549241

Нагадаємо, раніше Полякова скаржилося, що через підвищення температури з даху будинку почав сходити сніг, тому її житло, розташоване на останньому поверсі будівлі, затопило. Полякова заявила, що тільки навесні зробила новий дорогий ремонт.