Військовий: він взяв на себе важку брудну роботу і разом з дружиною і челяддю полетів в нещадні у своїй розкоші Емірати.

військовий

Гліб Бабіч написав у себе на сторінці в Фейсбук: 
Він працює як скажений.
Він, не шкодуючи себе, разом з дружиною і челяддю полетів в нещадні у своїй розкоші Емірати. Взяв на себе важку брудну роботу, з якої в принципі впорався б навіть заступник міністра закордонних справ.
Коли (прости Господи) президент твоєї країни, зустрічається з чиновниками третього (і навіть другого) рівня - це ж має викликати повагу і розуміння, правда?
Як пише Emsrates News Agensy WAM, наслідний Принц Абу-Дабі (не плутати з усіма Еміратами) заступник верховного головнокомандувача Збройних Сил ОАЕ (рівень других осіб в державі) ПРИЙНЯВ Президента України.
На зустрічі були присутні ще й міністр внутрішніх справ, і міністр у справах президента (рівень третіх осіб держави - зами прем'єра).
Щоб ви розуміли рівень зустрічі - напередодні той же принц точно так же прийняв творця Telegram - Дурова. До речі, злі язики вже наклеветали, що наш "найвпливовіший" теж планував зустрітися з Дуровим - з приводу доступу до нашого з вами трафіку спілкування в цьому месенджері). Як вони можуть? Він не такий!
Ну добре. Як пишуть, Володимир Зеленський відразу взяв бика за роги, і привітав ОАЕ з успішним виведенням супутника на орбіту Марса! А як же! Ніхто, крім нього!
Після всього подякував ОАЕ за все-все хороше.
А потім вони обговорювали це "все хороше" (обговорювати - це фішка нашого президента).
Щоб все це хороше збільшилася в 10 разів. Тому, то в процесі "обговорювання" можна говорити і "в 100 разів" і "в 1000 разів". Тому, що обговорювання не несе ніяких наслідків, але виглядає красиво. А підписані в результаті документи - це зовсім інша історія.
Загалом, всю чорну роботу Володимир Олександрович знову взяв на себе. І якщо мені розкажуть, що він сам миє підлогу в своєму кабінеті - тепер я повірю. Бо трудяга!
До речі, дії нашої "першої особи" оцінили. За підсумком йому ПЕРЕДАЛИ ПРИВІТ від президента ОАЕ. А ви сумнівалися!
Далі він подивився пам'ятки, вшанував пам'ять на меморіалі, і навіть подивився на церемонію Почесної Варти. Зі сторони.
В аеропорту його офіційний почесна варта не зустріла. Замість цього на злітній смузі на нього чекала "реконструкція" з молодих людей в історичних костюмах з мечами. Мабуть, вони зрозуміли, що справжніх військових він боїться.
Загалом - плідний візит. І нічого мені тут розповідати, що він просто звозив дружину в Емірати. Мовляв, валентинка така була.
І коли ви кажете, що він полетів, щоб зустрітися чи то з нашим ОПЗЖшним підсанкційним медіаволодарем Козаком, чи то з зам глави російської адміністрації Козаком, що прилетів туди напередодні - ви злі!
А коли кажете "ну не можуть вони вдруге вляпатися як в Омані" - ще й маловірні. Ці можуть.
Ці - завжди плутають таємні методи високої підкилимної дипломатії з її квартальною пародією. І впевнені, що достатньо налити всім в очі звичної жовтої рідини. Головне, щоб вона весело блищала на сонці.
А за спиною наш "Принижень Ураїни" (як його влучно назвав тусящий разом з ним Милованов, і звалив все на Т9) - залишив за спиною героїчний бравурний відосік про поїздку на фронт. А ще трьох загиблих бійців. Які підірвалися в процесі переміщення по зоні відповідальності.В епоху "великого перемир'я".
Слов "особистий контроль" в цей раз, здається, не прозвучало. Але він особисто відправив туди міністра оборони Тарана, і "головнокомандувача" Хомчака. Розібратися.
Я нагадаю вам, що Хомчак вже вдало "розібрався" з справою загиблих розвідників-морпіхів, і кинутого без допомоги Ярослава Журавля. Просто звинуватив їх у тому, що вони порушили всі накази (хоча вони їх виконували). І в тому, що загинули зі своєї вини. І за власною ініціативою. Тому, що "їх туди не посилали".
Мабуть тому - ДБР відкрило справу не за статтею "тероризм" і не за статтею "вбивство" а про за статтєю "недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану".
І якщо я знову дізнаюся з вуст "головнокомандувача" Хомчака, що вони "самі винні" - я не буду дивуватися. Це вже нічого не додасть до портрету "героїв дна".
Це нормальний процес. У їхньому випадку - нормальний. І коли найближчим часом у вас будуть тріщати шаблони від того, як грандіозні зашквари змінюються грандіозною імітацією "правильних дій" - не переймайтеся. Це просто конвульсії. Так завжди буває перед кінцем.
UPD: Один з читачів сказав що я навмисно не висвітлюю позитиву цієї поїздки. І навів приклад.
Визнаю. І додаю спражню, важливу і величну перемогу, гідну голови незалежної держави. Прямо цитатою шановного читача:
"Принаймні результатом цього візиту стало що українські водійські посвідчення будуть дійсні на території АОЕ".
Розходимося. Тепер все гарно.
Хоча...Йой! І це - ще Ющенко підписав у 2007