Вона допомогла стати щасливими батьками: раптово пішла з життя відома лікарка

лікарка

Вчора, відійшла у засвіти відома акушер-гінеколог, одна з перших фахівчинь Львівського перинатального центру — Калина Романівна Морозович. Про це інформують на сторінці Львівського обласного клінічного перинатального центру.

“Сьогодні Калина Романівна пішла у засвіти, але ми впевнені, що вона житиме в професіоналізмі учнів, яким передала свій величезний фаховий та життєвий досвід, базований на засадах лікарської етики та деонтології. Вона житиме у серцях людей, з якими її зводила доля, яким вона допомогла стати щасливими батьками, вона залишиться в пам’яті такою, як на цій світлині — яскравою особистістю, яка щедро ділилася досвідом, яка своє вміння, свій Богом даний талант використала, щоб дарувати світові дитячі посмішки”, — пишуть на сторінці перинатального центру. Калина Романівна навчала акушерства не один десяток лікарів у Львові.

З відкриттям 1 квітня 1986 р. Калина Романівна працювала завідувачем відділення обсервації 2-го міського пологового будинку. І до виходу на пенсію працювала лікарем акушер-гінекологом у тому ж обсерваційному відділенні. Відомий у Львові хірург Гнат Герич, її онук  повідомив, що прощання з Калиною Романівною відбудеться сьогодні 22 лютого, о 18:00 год, в Капличці на вулиці Пекарській, 52.

“З сумом хочу повідомити, що сьогодні вночі відійшла у вічність моя дорога Бабуся Морозович Калина Романівна — славна лікар акушер-гінеколог, завідувач відділення, чудовий вчитель і взірець для десятків її учнів”, — йдеться у дописі. Поховання відбудеться завтра, 23.02.21, об 11:00 год, на Личаківському цвинтарі.