На голові дитини виявили рану: стали відомі подробиці загибелі зниклого хлопця

поліція

На голові дитини виявили рану: стали відомі подробиці загибелі зниклого хлопця

У Харкові два дні шукали зниклого 15-річного підлітка Антона Логвинова. На його тіло натрапила поліція. Воно виявилося під мостом, занесене снігом. Ймовірно, тому відразу його й не помітили. На голові у хлопчика була рана. Зараз поліція з'ясовує, що трапилося з дитиною.

Зникнення виявили не відразу

Те, що Антон зник, батьки зрозуміли не відразу. Ще 8 лютого близько 16 години хлопчик виходив у магазин, купив цукор і повернувся. Пізніше, вже близько 19 години, він пішов, нікого з дорослих вдома не було.

"Його мама працює в магазині. Коли батько повернувся додому, то Антона не було. Він вирішив, що син пішов до мами. І вже ввечері, коли вони зустрілися з дружиною, з'ясувалося, що Антона ніхто не бачив. Стали дзвонити йому на телефон приблизно о 23 годині, але він уже був вимкнений", – розповідає OBOZREVATEL керівник пошукової групи "Мілена", яка брала активну участь у пошуку, Сергій Осман.

Антон Логвинов зник увечері 8 лютого

О першій годині ночі стурбовані батьки прийшли в поліцію й написали заяву про зникнення сина. Антон ніколи раніше не йшов з дому. Ба більше, за словами друзів, якщо затримувався, то обов'язково дзвонив і ставив до відома батьків.

Шукали на горищах і в підземних шахтах

"Уже вранці інформація про те, що в Харкові зник підліток, була в нас. О 12 годині дня 9 лютого група добровольців зібралася недалеко від будинку хлопчика і разом із поліцією розпочала пошук. Спочатку досліджували район місця проживання. Обшукали все: горища, підвали, занедбані будівлі. Його друзі сказали, що він любив гуляти в лісі, досліджував занедбані будівлі. Стали оглядати й там. Спочатку навіть думали, що він міг провалитися в покинутий колодязь, обшукали їх, навіть підземні шахти. Друга група вийшла на пошуки вже о 19 годині, зібралося осіб 300. Усі хотіли допомогти, принесли коптер, прийшов кінолог із собакою", – згадує Осман.

Антон захоплювався прогулянками в лісі

Але незважаючи на те, що шукали до 7 години ранку, результату не було. Вже 10 лютого добровольці почали розклеювати орієнтування по всьому місту з проханням, хто бачив дитину, повідомити про це. А вдень тіло Антона знайшли поліцейські. Він лежав на землі під Олексіївським мостом. У першу ніч пошуків почався сильний снігопад, і Антона припорошило снігом.

"Сніг був сильний. У нас є знайомі в цивільній авіації, вони хотіли в першу ніч підняти літак, сподіваючись побачити хлопчика з висоти. Але не змогли через сильний сніг. Зараз ми просимо всіх, хто проїжджав по цьому мосту 8 лютого з 19 до 00 год, подивитися на свої відеореєстратори. Може, там знайдуться сліди Антона", – говорить Осман.

На місці трагедії

На голові дитини виявили рану, а кров із неї була на внутрішній поверхні капюшона підлітка. Від чого виникла рана – від удару під час падіння з моста або була нанесена раніше, тепер з'ясовують слідчі та експерти.

Ні в яких групах не перебував

Також за словами Османа, батьки і поліція перевірили соцмережі, в яких був хлопчик, його листування. "Нічого підозрілого не знайшли. У жодних групах користувачів смерті він не перебував і нічого такого останнім часом із ним не відбувалося. Конфліктів у сім'ї теж не було", – говорить Осман.

На своїй сторінці хлопчик публікував фото з покинутих будинків
Одне з останніх фото на сторінці

На одній зі своїх сторінок у соцмережі Антон публікував фото походів по покинутих будівлях, як він із другом там оглядає якусь багатоповерхівку, забирається на дах.

Також у нього багато картинок із мультфільму "Звірополіс". Добрий мультик про те, як наївна зайчиха-поліціянтка й шахрай Лис розслідують злочин у своєму місті. Ймовірно, Антону подобався цей фільм. Він публікував зворушливі фото кошенят. Серед його друзів багато підлітків, які захоплюються аніме. Словом, нічого незвичайного.

Любив картинки з мультфільму

У пресслужбі поліції Харківської області нам сказали, що зараз чекають офіційні результати розтину тіла дитини. "Тоді буде зрозуміло, від чого вона померла і в якому напрямі рухатися слідству", – сказала OBOZREVATEL речниця поліції області Олена Бараник. 

Про це написали в матеріалі OBOZREVATEL.

Детальніше в матеріалі OBOZREVATEL.Детальніше в матеріалі OBOZREVATEL.