Порошенко: Медведчук – точно колаборант. Я маю текст законопроекту

Порошенко

Порошенко: Медведчук – точно колаборант. Я маю текст законопроекту
Петро Порошенко написав у себе на сторінці в Фейсбук: 
Медведчук – точно колаборант. Я маю текст законопроекту. Змістовна частина колаборації полягає в чому? Публічні заклики, спрямовані на підтримку чи співробітництво з державою-агресором або з окупаційною владою. Заклики, щоб ми вели переговори з терористами, заклики виведення Росії із політичної відповідальності за агресію проти України, які неодноразово робили представники ОПЗЖ. Це 100% ознака колаборації.
Організація масових заходів політичного характеру, пікетування, демонстрації в рамках співробітництва з державою-агресором, з метою сприяння та надання їм допомоги в здійсненні агресивних дій проти України.
Неодноразове розміщення та розгортання інформаційної кампанії, в тому числі і в мережі Інтернет з підтримкою дій держави-агресора у здійсненні агресії проти України.
Усі ці критерії чітко демонструють, що у нас левова частина не журналістів, а пропагандистів, які проводили політику країни-агресора у нашому інформаційному просторі: і на цих каналах, і на інших, – мають бути ретельно проаналізовані. І має бути забезпечений захист інформаційного простору України.
Треба не просто застосовувати санкції до телеканалів, а треба зробити законодавчі ініціативи, дати державі важелі для протидії гібридній агресії, у тому числі в інформаційній сфері.